TARGI BUDOWNICTWA BRNO 2019 

 

Targi Budownictwa Brno obejmują praktycznie wszystkie obszary branży budowlanej – realizację budów, rzemiosło budowlane i technologie, materiały i wyroby budowlane, konstrukcje budowlane i wyposażenie techniczne budynków. Zimowy termin targów lepiej pasuje do sezonowości branży budowlanej i umożliwia pozyskanie niezbędnych informacji, zapoznanie się z nowościami na nadchodzący sezon czy znalezienie firm budowlanych lub dostawców materiałów budowlanych jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Podczas Targów będzie można zasięgnąć rady nie tylko u niezależnych specjalistów np. w obszarze budownictwa, budownictwa zrównoważonego czy inwestycji, ale również u architektów, którzy pomogą w znalezieniu odpowiedniej aranżacji domu lub mieszkania lub planowaniu remontu. 

Tematem wiodącym Targów Budownictwa będzie nowy projekt Inteligentne Mieszkanie, który połączy Targi Budownictwa Brno z Targami Budownictwa Drewnianego DSB oraz Targami Mebli i Wyposażenia Wnętrz MOBITEX. W dzisiejszych czasach prawie wszystko można przekształcić w formę cyfrową, dlatego sterowanie na odległość oświetleniem, okablowaniem, temperaturą czy zaciemnieniem to nic nierealnego lub niemożliwego do osiągnięcia. W każdym domu można zainstalować inteligentny system, który to wszystko umożliwi w bardzo prosty sposób za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth. Podczas Targów Budownictwa będzie można zobaczyć praktyczne pokazy, jak inteligentny dom może funkcjonować w praktyce - z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów budowlanych, technologii, mebli i wzornictwa w połą-czeniu z urządzeniami mobilnymi i inteligentnymi.

Kluczowymi tematami pozostaną projekty BIM, nowe technologie i niezależne porady ekspertów.

Nazwa:

TARGI BUDOWNICTWA BRNO (https://www.bvv.cz/en/building-fair-brno/)

Termin:

27.02-02.03.2019

Miejsce:

Centrum Wystawiennicze w Brnie, ul. Výstaviště 1, Republika Czeska

Organizator:

Veletrhy Brno a.s. (Targi Brno S.A.)

Nomenklatura imprezy:

Planowanie, usługi architektoniczne, projektowe i inżynieryjne, projektowanie; realizacja budowy; technologie i rzemiosła budowlane; materiały i wyroby budowlane; materiały, wyroby i systemy izolacyjne; elementy budowlane i konstrukcyjne; maszyny budowlane; maszyny do produkcji i obróbki materiałów i wyrobów budowlanych; przyrządy i narzędzia dla budownictwa; zbrojenie, szalowanie, ciesielstwo, rusztowanie, formy, narzędzia do pracy na wysokościach

Ranga imprezy:

targi budownictwa o dużym znaczeniu w Republice Czeskiej (równolegle odbywają się Targi Budownictwa Drewninanego DSB i Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz MOBITEX)

Koszty udziału: 

opłata rejestracyjna - 4.000 CZK, powierzchnia bez zabudowy - od 1.300 CZK/m kw., najtańsza zabudowana powierzchnia wystawiennicza (6 m kw.) - od 20.500 CZK, więcej szczegółów na stronie organizatora w j. czeskim lub j. angielskim, do pobrania informacja o stoiskach pakietowych (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim

Zgłoszenie udziału:

Formularz on-line (on-line applica-tion) lub kontakt agencja@targi.brno.pl, nr tel. 34 366 98 88

Statystyki z roku:

2018 (kwiecień)

Liczba zwiedzających:

27 400 osób z 15 krajów, 89 akredyto-wanych dziennikarzy (łączna statystyka TBB, DSB, MOBITEX i EDEN 3000)

Liczba wystawców:

312 z 9 krajów, 14 545 m kw. (łączna statystyka TBB, DSB, MOBITEX i EDEN 3000)

Do pobrania:

raport końcowy 2018 (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim
 
Nasze usługi:
- rezerwacja powierzchni ekspozycyjnej
- zabudowa targowa, przyłącza mediów, wpis do katalogu
- wsparcie wystawcy podczas imprezy