MOBITEX 2019 Międzynarodowe Targi Mebli
 i Wyposażenia Wnętrz 

 

MOBITEX Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz prezentują najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz i akcesoriach domo-wych, stanowiąc tym samym alternatywę dla sieci handlowych. Wiodący producenci i dostawcy mebli i akcesoriów domowych na rynku czeskim regu-larnie prezentują tu swoją ofertę. Targi służą również jako miejsce spotkań architektów, projektantów i studentów tych branż.

Tematem wiodącym Targów MOBITEX będzie nowy projekt Inteligentne Mieszkanie, który połączy Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz MOBITEX z Targami Budownictwa Brno oraz Targami Budownictwa Drewnianego DSB. W dzisiejszych czasach prawie wszystko można przekształcić w formę cyfrową, dlatego sterowanie na odległość oświetleniem, okablowaniem, temperaturą czy zaciemnieniem to nic nierealnego lub niemożliwego do osiągnięcia. W każdym domu można zainstalować inteligentny system, który to wszystko umożliwi w bardzo prosty sposób za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth. Podczas Targów Budownictwa będzie można zobaczyć praktyczne pokazy, jak  może funkcjonować inteligentny dom - z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów budowlanych, technologii, mebli i wzornictwa w połączeniu z urządzeniami mobilnymi i inteligentnymi.

Kluczowymi tematami pozostają wysokiej jakości, nieszkodliwe dla zdrowia meble, tekstylia i akcesoria  domowe oraz wystawa konkursowa Grand Prix Mobitex w sekcjach WYSTAWCA i STUDENT.

Nazwa:

Międzynarodowe Targi Mebli i Wypo-sażenia Wnętrz (https://www.bvv.cz/en/mobitex/)

Termin:

27.02-02.03.2019

Miejsce:

Centrum Wystawiennicze w Brnie, ul. Výstaviště 1, Republika Czeska

Organizator:

Veletrhy Brno a.s. (Targi Brno S.A.)

Nomenklatura imprezy:

Meble, akcesoria i materiały do produkcji mebli; tekstylia i akcesoria domowe; literatura, edukacja, oprogramowanie, usługi

Ranga imprezy:

targi mebli i wyposażenia wnętrz o dużym znaczeniu w Republice Czeskiej (równolegle odbywają się Targi Budownictwa Brno i Targi Budownictwa Drewninanego DSB)

Koszty udziału: 

opłata rejestracyjna - 4.000 CZK, powierzchnia bez zabudowy - od 1.300 CZK/m kw., powierzchnia na zewnątrz - od 800 CZK/m kw., najtańsza zabudowana powierzchnia wystawiennicza (6 m kw.) - od 20.500 CZK, więcej szczegółów na stronie organizatora w j. czeskim lub j. angielskim, do pobrania informacja o stoiskach pakietowych (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim

Zgłoszenie udziału:

Formularz on-line (on-line applica-tion) lub kontakt agencja@targi.brno.pl,
nr tel. 34 366 98 88

Statystyki z roku:

2018 (kwiecień)

Liczba zwiedzających:

27 400 osób z 15 krajów, 89 akredyto-wanych dziennikarzy (łączna statystyka TBB, DSB, MOBITEX i EDEN 3000)

Liczba wystawców:

312 z 9 krajów, 14 545 m kw. (łączna statystyka TBB, DSB, MOBITEX i EDEN 3000)

Do pobrania:

raport końcowy 2018 (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim
 
Nasze usługi:
- rezerwacja powierzchni ekspozycyjnej
- zabudowa targowa, przyłącza mediów, wpis do katalogu
- wsparcie wystawcy podczas imprezy