KYIV FASHION 35. Międzynarodowy Festiwal Mody 

Międzynarodowy Festiwal Mody Kyiv Fashion to najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży odzieżowej i tekstylnej na Ukrainie. Od lutego 2018 r. imprezę pod swój dach przyjęło największe ukraińskie centrum wystawien-nicze International Exhibition Centre IEC położone w lewobrzeżnej części Kijowa. Kolejna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach od 5 do 7 września 2018 r.
Targi mogą pochwalić się statusem „UFI Approved events” tzn. imprezy rekomendowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego. Podczas Festiwalu Mody w Kijowie, zarówno na wystawców, jak i na zwiedzających, czeka interesujący program towarzyszący, w ramach którego organizowane będą konkursy, specjalistyczne programy szkoleniowe oraz inne projekty. Jako targi międzynarodowe Kyiv Fashion gromadzą licznych wystawców (ponad 280 firm i 500 marek), także z zagranicy - łącznie z 11 krajów, w tym z Turcji, Francji, Polski i innych. Pozytywne wrażenie robi liczba blisko 10 tysięcy zwiedzających. Przyciągnęła ich przede wszystkim bogata oferta producentów i dystrybutorów.
Biznes na Ukrainie na tyle zaadaptował się do panujących warunków, że obserwuje się stały rozwój, nie tylko w przemyśle lekkim, ale i w innych sekto-rach gospodarki. Gołym okiem widoczne jest ożywienie. O 6% wzrosła produkcja przemysłu lekkiego, a eksport zwiększył się o 13% osiągając poziom z roku 2013. Innymi słowy mówiąc Ukraińcy sprzedali swoje towary odbiorcom zagranicznym za kwotę ponad 1 mld dolarów amerykańskich. Następuje modernizacja produkcji a rynek jest otwarty dla zagranicznych partnerów, miała miejsce głęboka liberalizacja ceł pomiędzy Unią Europejską a Ukrainą.

Nazwa:

35. Międzynarodowy Festiwal Mody (www.kyivfashion.kiev.ua)

Termin:

05-07.09.2018  

Miejsce:

Międzynarodowe Centrum Wystawiennicze/Междуна-родный выставочный центр/International Exhibition Centre w Kijowie, ul. Brovarskij Prospekt 15, Ukraina
(www.mvc-expo.com.ua)  

Organizator:

KMKYA (www.kmkya.kiev.ua), 

Nomenklatura imprezy:

 7 salonów tematycznych: Kyiv Expo Style (odzież damska, odzież męska), Salon of Leather and Furs (odzież skórzana i futrzana, czapki, półprodukty, akcesoria), Salon of Underwear (bielizna damska i męska, stroje kąpielowe, bielizna do spania i odpoczynku, wyroby pończosznicze, 
pościel), Kyiv Textile (tkaniny, dzianiny, nici, przędze, surowce, tekstylia domowe), Expo Techmash (przemysłowe i domowe maszyny do szycia, systemy automatyzacji projektowania, oprogramowanie, części zamienne, igły, maszyny do produkcji obuwia), Kyiv Fashion Kids (odzież dziecięca), Buy Fashion Business (franchising w przemyśle modowym)

Ranga imprezy:

Nr 1 na Ukrainie

Koszty udziału:

bezprowizyjna obsługa Agencji Promocji Eksportu (kliknij w zakładkę Kontakt),  powierzchnia ekspozycyjna 200 EUR/1 m kw., opłata rejestracyjna 350 EUR, zabudowa targowa w różnych standardach - od 15 EUR/1 m kw. (CLASSIC) do 75 EUR/1 m kw. (PREMIUM), wyposażenie dodatkowe zgodnie z cennikiem organizatora

Dotacja:

nawet do 85% kosztów kwalifikowanych (Go to Brand - program promocji branży MODA POLSKA), pobierz szczegółowe informacje (pdf)

Zgłoszenie udziału:

wystarczy wysłać e-mail na adres info@exhibitions24.eu lub zadzwonić na nr 34 3669888

Statystyki z roku:

2018 (luty)

Liczba zwiedzających:

9 769 osób (11 245 w ciągu 3 dni)

Liczba wystawców:

280 wystawców, w tym wystawcy ukraińscy i wystawcy zagraniczni z 11 krajów (Polska, Francja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Turcja, Chiny, Łotwa, Mołdawia, Uzbekistan, Białoruś)

Powierzchnia ekspozycyjna:

8 500 m kw.

Pobierz:

Warunki udziału/terms of participation (pdf)

Pobierz:

Zgłoszenie udziału/zayavka (doc), zgłoszenie udziału/zayavka (pdf), zgłoszenie udziału/application (doc), zgłoszenie udziału/application (pdf)

Pobierz:

Lista wystawców Kyiv Fashion I 2018 (pdf)

Przejdź do:

Galeria zdjęć Kyiv Fashion I 2018

fbjpg www.facebook.com/KyivFashion/

  Nasze usługi:

- rezerwacja powierzchni ekspozycyjnej
- zabudowa targowa, przyłącza mediów, wpis do katalogu
- wsparcie wystawcy podczas imprezy

Nasze usługi:
- rezerwacja powierzchni ekspozycyjnej
- zabudowa targowa, przyłącza mediów, wpis do katalogu
- wsparcie wystawcy podczas imprezy