IDET 2019 Międzynarodowe Targi Obronności
 i Technik   Ochrony 

 

Międzynarodowe Targi Obronności i Technik Ochrony IDET to jeden z największych przeglądów technologii obronnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawcy z około 30 państw prezentują swoje produkty zagranicznym delegacjom wojskowym i ekspertom z całego świata. Integralną częścią każdej edycji targów jest zróżnicowany program towarzyszący, w ramach którego eksperci poruszają aktualne tematy z zakresu technologii obronnych. Równolegle z Targami IDET w brneńskim Centrum Wystawienniczym odbywają się Międzynarodowe Targi Technik Pożarniczych oraz Targi Technik Zabezpieczenia i Usług Ochrony PYROS/ISET pod wspólnym mianem targów zintegrowanych systemów bezpieczeństwa. 

Nazwa:

Międzynarodowe Targi Obronności i Technik Ochrony
(www.bvv.cz/en/idet/)

Termin:

29-31.05.2019

Miejsce:

Centrum Wystawiennicze w Brnie, ul. Výstaviště 1, Republika Czeska

Organizator:

Veletrhy Brno a.s. (Targi Brno S.A.)

Nomenklatura imprezy:

broń i amunicja; czołgi i środki transportu; technologie lotnicze; systemy dowodzenia i łączności; technologie zabezpieczenia i usługi; urządzenia obserwacyjne i znakujące; bezpieczeństwo i ochrona osób; radary i systemy radiotechniczne; konserwacja i naprawy; systemy C4I2; logistyka i serwis; literatura specjalistyczna, stowarzyszenia, instytucje  - do pobrania szczegółowa nomenkla-tura (pdf) w j. czeskim lub j. angiel-skim

Ranga imprezy:

największe targi przemysłu obronnego w Republice Czeskiej i jedne z największych w regionie Europy Środkowej (równolegle odbywają się Międzynarodowe Targi Technik Pożarniczych PYROS i Międzynarodowe Targi Technik Zabezpieczenia i Usług Ochrony ISET)

Koszty udziału: 

opłata rejestracyjna - 9.000 CZK, powierzchnia bez zabudowy - od 6.210 CZK/m kw., najtańsza zabudowana powierzchnia wystawiennicza (9 m kw.) - od 77.370 CZK, więcej szczegółów na stronie "Jak się zgłosić?"

Zgłoszenie udziału:

Formularz on-line (on-line application) lub kontakt agencja@targi.brno.pl, nr tel. 34 366 98 88

Statystyki z roku:

2017 (maj)

Liczba zwiedzających:

łącznie 32.828 zwiedzających z 48 krajów (1.184 zarejestrowanych profesjonalistów z zagranicy), naj-więcej zagranicznych zwiedzających przyjechało ze Słowacji, Polski, Austrii, Niemiec oraz Turcji. 
Preferencje profesjonalnych zwiedzających: IDET 76,1 %%, PYROS + ISET 23,9 %. Akredytowało się 223 dziennikarzy z 10 krajów. 
Dzień Bezpieczeństwa 03.06.2017 roku odwiedziło 6.522 gości

Liczba wystawców:

388 firm z 30 krajów  (58 % z zagranicy), najliczniejszy udział zagraniczny - Turcja, Austria, Niemcy, e-katalog w j. czeskim lub j. angielskim

Pobierz:

Raport końcowy IDET, PYROS, ISET 2017 (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim, biuletyn IN IDET 2017 w j. czeskim lub j. angielskim, Zaproszenie dla wystawców IDET, PYROS, ISET 2019 (pdf) w j. czeskim lub j. angielskim
Zaproszenie IDET 2019 j. czeski.pdf
Zaproszenie IDET 2019 j. angielski.pdf
 
 
 
Nasze usługi:
- rezerwacja powierzchni ekspozycyjnej
- zabudowa targowa, przyłącza mediów, wpis do katalogu
- wsparcie wystawcy podczas imprezy