Z kartą Klubowicza obejrzą buty i obrazy Muchy

Z kartą Klubowicza obejrzą buty i obrazy Muchy

Zaskakującą nowość dla kupców odwiedzających targi mody i obuwia w Brnie przygotowali ich organizatorzy. Będzie to Klub Zwiedzających STYL/KABO. Dzięki tej nowej idei polepszy się jakość obsługi jednej z trzech najważniejszych grup biorących udział w każdej imprezie targowej. Bo trudno sobie wyobrazić udane targi bez odpowiednio dużej liczby wystawców, dziennikarzy oraz zwiedzających. Tych ostatnich do przyjazdu do stolicy Moraw w dniach od 18 do 20 sierpnia 2018 mają zachęcić korzyści wynikające z posiadania karty klubowej. Co to za korzyści?

Przede wszystkim bezpłatne wejście na imprezę. Do tej pory bilet na Targi STYL/KABO dla gości dysponujących zaproszeniem od wystawcy, a takich była większość, nie był przesadnie drogi. Po zarejestrowaniu się w kasie targowej kosztował trochę ponad 13 zł lub był darmowy dzięki rejestracji internetowej. Jednak sama procedura rejestracyjna mogła być pewną niedogodnością dla odwiedzających imprezę. Teraz to się zmieni. Karta z kodem kreskowym będzie imienna, dlatego wystarczy przystawić ją do czytnika i przejść przez bramkę otwierającą się w stronę brneńskich pawilonów. Ważna informacja – wejść może Klubowicz oraz jedna osoba towarzysząca. A co, jeśli goście targowi przyjadą samochodem? Będą mogli zostawić go w wyznaczonych miejscach tuż przy pawilonie P. Oczywiście też bezpłatnie, o ile są posiadaczami karty klubowej. Jeśli karty nie mają, to muszą się liczyć z wydatkiem rzędu 25 zł. Członek Klubu, dzięki specjalnym wiadomościom mailowym, będzie ma bieżąco informowany o wszystkich wydarzeniach dziejących się na targach – pokazach mody, konferencjach, szkoleniach etc.

Czy to już wszystkie korzyści wynikające z przynależności do Klubu Zwiedzających STYL/KABO? Jasne, że nie. „Zależy nam na tym, aby wizyta w brneńskim Centrum Wystawienniczym była nie tylko pełna modowych i biznesowych inspiracji, ale również udanych spotkań oraz przyjemnych doznań” – powiedziała Gabriela Císařová, dyrektorka Międzynarodowych Targów Mody STYL i Międzynarodowych Targów Obuwia KABO. Po pracowitym dniu obfitującym w szereg rozmów na stoiskach przyjdzie czas na relaks i pierwszą analizę zebranych ofert lub złożonych zamówień. Temu ma służyć wydzielone w pawilonie miejsce na odpoczynek z kawą i wodą mineralną. Każdemu członkowi Klubu Zwiedzających STYL/KABO przysługuje tam jednorazowy wstęp. Do obsługi zostaną specjalnie wyznaczone miłe hostessy. A na koniec coś specjalnego – bonus kulturalny!  

Do końca 2018 r. Centrum Wystawiennicze w Brnie gości unikatową wystawę dzieł Alfonsa Muchy: Dwa Światy, która jest kombinacją dwóch przeciwległych nurtów twórczości tego utalentowanego malarza. Członkowie Klubu Zwiedzających STYL/KABO mają niepowtarzalną możliwość bezpłatnego obejrzenia obrazów i plakatów Muchy w sobotę 18 sierpnia i w niedzielę 19 sierpnia. Wystarczy, że okażą kartę klubową przy kasie w pawilonie H. Więcej informacji o wystawie można znaleźć pod łatwym do zapamiętania adresem: www.mucha.brno.cz.

Na razie imienną kartę klubową,  ważną do lutego 2020 r., otrzymają automatycznie wszyscy czescy i słowaccy kupcy, którzy odwiedzili choć raz jedną z ostatnich siedmiu edycji targów STYL i KABO. A co z pozostałymi nacjami? Sprawa jest bardziej skomplikowana, bo to i RODO, i czas druku kart, i potrzeba sprawdzenia w praktyce funkcjonowania Klubu. Najwcześniej w lutym przyszłego roku zwiedzający z innych krajów będą mogli liczyć na podobne przywileje wynikające z członkostwa w Klubie Zwiedzających STYL/KABO.  Z jednym wyjątkiem…

„Polacy są trzecią pod względem wielkości grupą zwiedzających Targi STYL/KABO. Dlatego już teraz niejako wymusiliśmy na czeskich partnerach członkostwo naszych rodaków w Klubie” – poinformował Jarosław Krykwiński, szef polskiego przedstawicielstwa Veletrhy Brno, a.s. Dla kupców z Polski zarezerwowano pulę 20 kart członkowskich tym tylko różniących się od innych, że nie będą imienne. A to dlatego, że zabraknie czasu na ich spersonalizowany druk. Ale dane chętnych zgłaszających się do Klubu zostaną zweryfikowane. W czym rzecz?

Najpóźniej do czwartku 16 sierpnia 2018 należy wysłać na adres agencja@targi.brno.pl  imię i nazwisko osoby zainteresowanej odwiedzeniem Targów STYL/KABO i składaniem zamówień, nazwę firmy i NIP, adres email oraz link do firmowej strony internetowej.

„Sprawdzimy te dane i jeśli potwierdzi się, że aktywność biznesowa zgłoszonej osoby jest w jakiś sposób powiązana z przemysłem tekstylnym, odzieżowym, obuwniczym lub skórzanym, to wyślemy mailem informację, że karta jest do odbioru w foyer pawilonu P (okienko Akreditace). Należy mieć z sobą dokument potwierdzający tożsamość” – doprecyzował Jarosław Krykwiński.

Organizator zastrzega sobie prawo wyboru osób chcących się akredytować przy Targach STYL/KABO.

Muchajpg