Targi budownictwa 2019 w nowej odsłonie

Targi budownictwa 2019 w nowej odsłonie

Grupa trzech imprez targowych - Targi Budownictwa Brno, Targi Budownictwa Drewnianego DSB oraz Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz MOBITEX w nowym roku przedstawi kilka nowości.

Najważniejszą zmianą jest przesunięcie Targów Budownictwa Brno na początek wiosny - a mianowicie od 27 lutego do 2 marca 2019 roku. Nowy termin lepiej pasuje do sezonowości branży budowlanej i umożliwia pozyskanie niezbędnych informacji, zapoznanie się z nowościami na nadchodzący sezon czy znalezienie firm budowlanych lub dostawców materiałów budowlanych jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Podczas Targów będzie można zasięgnąć rady nie tylko u niezależnych specjalistów np. w obszarze budownictwa, budownictwa zrównoważonego czy inwestycji, ale również u architektów, którzy pomogą w znalezieniu odpowiedniej aranżacji domu lub mieszkania lub planowaniu remontu.

Tematem wiodącym Targów Budownictwa będzie nowy projekt Inteligentne Miieszkanie, który połączy Targi Budownictwa Brno z Targami Budownictwa Drewnianego DSB oraz Targami Mebli i Wyposażenia Wnętrz MOBITEX. W dzisiejszych czasach prawie wszystko można przekształcić w formę cyfrową, dlatego sterowanie na odległość oświetleniem, okablowaniem, temperaturą czy zaciemnieniem to nic nierealnego lub niemożliwego do osiągnięcia. W każdym domu można zainstalować inteligentny system, który to wszystko umożliwi w bardzo prosty sposób za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth. Podczas Targów Budownictwa będzie można zobaczyć praktyczne pokazy, jak inteligentny dom może funkcjonować w praktyce - z wykorzystaniem różnego rodzaju materiałów budowlanych, technologii, mebli i wzornictwa w połączeniu z urządzeniami mobilnymi i inteligentnymi.

vizual-svb-2019 smalljpg                     vizual-mobitex-2019 smalljpg
Nowy motyw graficzny Targów Budownictwa Brno                                                    Nowy motyw graficzny Targów MOBITEX           

Odświeżony został również motyw graficzny Targów Budownictwa Brno. Nowa wizualizacja opiera się na poszukiwaniu właściwych i inteligentnych rozwiązań w budownictwie i jest analogią do domu narysowanego za pomocą jednej kreski. Nowocześniejszy wygląd zyskały również Targi MOBITEX a aktualizacji zostało poddane logo Targów Budownictwa Brno, które zostało uproszczone i otrzymało własny wariant kolorystyczny. 

svb_logo_cz_barva smalljpg

Nowością są godziny otwarcia od 9.00 do 17.00 oraz cena biletu - 100 koron czeskich.

Kolejne informacje będą publikowane na stronie internetowej www.bvv.cz/stavebni-veletrhy-brno/, Facebooku i Twitterze.