Międzynarodowym Targom Maszynowym towarzyszą zniżki i i inne korzyści w ramach BRNO FAIR CITY!

Międzynarodowym Targom Maszynowym towarzyszą zniżki i i inne korzyści w ramach BRNO FAIR CITY!

Już po raz drugi goście Międzynarodowych Targach Maszynowych mogą korzystać w ramach projektu BRNO FAIR CITY z benefitów w restauracjach, barach oraz klubach, czy otrzymać zniżkę na dojazd. Tegoroczne Targi MSV odbędą się w terminie od 1 do 5 października i będzie to ich 60. jubileuszowa edycja.

Brno do dziś ma nieodłączny przydomek „miasta targowego”. Międzynarodowe targi maszynowe corocznie zmieniały Brno w kosmopolityczną metropolię pełną obcokrajowców, nowości technologicznych oraz dóbr konsumpcyjnych, które w Centrum Wystawienniczym podziwiały tysiące zwiedzających. Wspólny projekt Miasta Brna i Targów Brneńskich BRNO FAIR CITY ma przypomnieć czas, kiedy targami żyło całe miasto a dla zwiedzających, wystawców i samych Brneńczyków pełne było targowego zgiełku i atrakcji.

Dla uczestników targów przygotowano mnóstwo zniżek i korzyści, które ułatwią im dostęp do wszystkiego, co miasto oferuje. W programie mieści się szeroka oferta gastronomii, rekreacji, rozrywki i transportu.

Oferty specjalne brneńskiej gastronomii

Jednym z najczęstszych pytań, które zadają uczestnicy Międzynarodowych Tragów Maszynowych, to gdzie można dobrze zjeść. Do projektu BRNO FAIR CITY przyłączyły się najbardziej znane firmy, które oferują to, co w Brnie najlepsze w branży gastronomicznej. W restauracjach, kawiarniach, pubach, barach czy też klubach na uczestników targów czekają specjalne menu z niższymi cenami, drinki powitalne lub bezpłatne napoje.

Degustacje piwa i imprezy specjalne

W dawnym bunkrze przeciwatomowym 10-Z w dniach od 2 do 4 października 2018 odbędzie się degustacja piwa brneńskich browarów Pegas i Hauskrecht. Wejściówka na degustację pozwala również na wejście do całego schronu a poszczególne eksponaty będzie można podziwiać z piwem w ręce. W barze HighFive w środę 3 października odbędzie się specjalna impreza MSV, gdzie na uczestników czeka bezpłatna zabawa i piwo.

Aktywny odpoczynek, wycieczki i sztuka

Ci, którzy lubią aktywny odpoczynek, z pewnością docenią korzystną ofertę na gokarty Kart Arena, możliwość przejażdżki barem na kółkach po brneńskim Centrum Wystawienniczym, czy też spróbować barmańskich miksów na własnej skórze. W partnerskich biurach podróży można zamówić ciekawe wycieczki po Brnie czy Morawach Południowych. Dla miłośników sztuki przygotowana jest atrakcja w postaci zniżkowego biletu na wystawę Alfonsa Muchy, którą można zobaczyć bezpośrednio w brneńskim Centrum Wystawienniczym. 

Łatwiejsze podróżowanie po Brnie

Podróżując komunikacją miejską można skorzystać ze zniżkowego biletu targowego, który udostępnia brneńskie przedsiębiorstwo komunikacyjne, będące oficjalnym miejskim przewoźnikiem projektu. Zniżkę można uzyskać również u partnerskich korporacji taksówkarskich – Liftago lub Drink&Drive.

Jak skorzystać z ofert BRNO FAIR CITY

Skorzystać z benefitów mogą zarówno wystawcy jak i zwiedzający a do ich pełnego wykorzystania potrzebna będzie specjalna, silikonowa bransoletka, która służy identyfikacji uczestnika targów. Bransoletkę można łatwo otrzymać podczas trwania targów na stoisku Info Point BRNO FAIR CITY zlokalizowanym przy wejściu głównym. Należy okazać ważną wejściówkę dla wystawcy lub bilet wstępu dla zwiedzającego Międzynarodowe Tragi Maszynowe MSV 2018.

Aktualną ofertę BRNO FAIR CITY można ściągnąć na swój telefon korzystając z aplikacji BVV TRADE FAIRS. Pełne informacje na stronie  https://www.brnofaircity.cz/.

 

200X129__2017_brno_fair_city_naramky-smalljpg   170X83__bfc-logopng